
Så var det äntligen dags för kick-off för serviceteamet i Norge och Sverige. Det var ett bra tag sedan vi hade möjlighet att ses hela serviceteamet, så detta har varit mycket efterlängtat!
Årets kick-off började med en gemensam lunch under onsdagen i vårt teknikcenter. Därefter var det samling i vår entré med genomgång och information av bland annat vår VD Jörgen Fredsson, HR, ekonomi, sälj och marknad. Dagen avslutades med julbord på Toftaholm vilket var mycket uppskattat.
Torsdagen har ägnats åt utbildning där våra tekniker jobbat gruppvis i olika stationer. Bland annat ATC Integrex, Mazacheck Variaxis och HRL utbildning. Dagen avslutas med middag och aktiviteter i vårt teknikcenter. Under fredagen samlas personalen avdelningsvis för interna möten och därefter är det dags för våra servicetekniker att bege sig hemåt och ta helg.
Stort tack till alla våra medarbetare för ert engagemang! Nu kommer vi ut på vägarna lite vassare än förut för att ge er bästa tänkbara service!
